ZAVOLAJTE NÁM

0904 305 333

Technika, s ktorou pracujeme

Používame viacero čistiacich techník, prostriedkov a strojov. Prinášame výber našich pomocníkov, bez ktorých by sme sa pri tepovaní nezaobišli.

Santoemma Sabrina maxi

Hlavica dokáže rovnomerne nastriekať prostriedok a špeciálny profil odsávacej hlavy skracuje čas schnutia.

Systém s vysokým sacím výkonom tzv. high-waterlift 300  mbar vďaka tomu umožňuje  Santoemma Sabrina odstrániť maximálne množstvo nečistôt a znižuje dobu schnutia.

Rozčesávač kobercov Sebo DUO

Obsahuje dve protismerné kefy, ktoré rozčesávajú vlákna kobercov a spolupracujú s čistiacimi prostriedkami tak, že sa dostanú hlboko do koberca a okolo každého vlákna.

SEBO DUO zdvíha vlasový koberec a zabezpečuje, že všetky povrchy vlákna sú očistené, takže váš koberec je oživený a mäkší.

Ekologické čistiace prostriedky

Používame ekologicky šetrné čistiace prostriedky ktoré neobsahujú bielidla ktoré by mohli pri čistení poškodiť váš čalúnený nábytok, sedačky alebo koberce. 

Pracujeme s technológiou prostriedkov, ktorá prechádza rýchlo do hĺbky špiny a mastnoty. Potom zaschne na tvrdý nelepivý kryštál, ktorý sa dá ľahko vysať a umožňuje dlhšie trvajúci a lepší vzhľad medzi jednotlivými cyklami čistenia.

Pomocou týchto prostriedkov vieme bojovať proti najväčším nečistotám a prinavrátiť pôvodný stav Vášmu nábytku.

Pracujeme aj s prírodnými vláknami s použitím prostriedkov ktoré:

  • Neobsahujú žiadny detergent a šampón.
  • Neobsahujú žiadne enzýmy, oxidačné alebo redukčné činidlá.
  • Neobsahujú bieliace prostriedky ani optické zjasňovače.

 

Ako aj jeden z našich prostriedkov FINELINE – svojím zložením predbehol dobu. Je to vysoko výkonný a bezpečný výrobok, ktorý poskytuje bezkonkurenčné výsledky čistenia so všetkými systémami čistenia kobercov a čalúnení.

Používame aj iné Špeciálne produkty svetových lídrov v odvetví čistenia ako CHEMSPEC, Pioneer Eclipse alebo AmtechUK.

A toto sú naše výsledky...